registreren

Zamivo

29-9-2018 ronde 2 poule b
16:00 Old Blacks vs Kethelbinken kunstgras 4a
16:00 Meub FC vs FC Proost kunstgras 4b
16:00 Louter vs FCDJ kunstgras 2a
16:00 B&A boys vs Bintangs kunstgras 2b
16:00 FC not out vs FC we gaan ervoor veld 6b ronde 2 poule a
16:00 Eintracht Kethel vs GTB veld 6a ronde 2 poule a ule a
kleedkamerdienst Bintangs
6-10-2018 ronde 3 poule a
16:00 FC not out vs 4duh/team Jekkie kunstgras 4a
16:00 FC we gaan ervoor vs Trappisten kunstgras 4b
16:00 GTB vs Tottumhum hutspot uirgesteld 13-10
16:00 Herremus vs Hangover'96 kunstgras 2b
vrij:Eintracht Kethel
kleedkamerdienst Tottumhum hutspot
13-10-2018 ronde 3 poule b
16:00 FCDJ vs B&A boys kunstgras 4a
16:00 Louter vs FC Proost kunstgras 4b
16:00 Old Blacks vs Bintangs kunstgras 2a
16:00 Kethelbinken vs Meub FC kunstgras 2b
16:00 GTB vs Tottumhum hutspot veld 6a
kleedkamerdienst FCDJ
20-10-2018 ronde 4 poule a
16:00 Tottumhum hutspot vs Herremus kunstgras 4a
16:00 Trappisten vs GTB uitgesteld naar 24-11
16:00 4duh/team Jekkie vs FC we gaan ervoor kunstgras 2a
16:00 Eintracht Kethel vs Fc not out kunstgras 2b
vrij: Hangover'96
kleedkamerdienst: Eintracht Kethel
27-10-2018 ronde 4 poule b
16:00 Old Blacks vs Meub FC kunstgras 4a
16:00 Louter vs Kethelbinken kunstgras 4b
16:00 B&A boys vs FC Proost kunstgras 2a
16:00 Bintangs vs FCDJ kunstgras 2b
15:30 GTB vs FC not out veld 6a
kleedkamerdienst FC Proost
3-11-2018 ronde 5 poule a
16:00 Eintracht Kethel vs FC we gaan ervoor kunstgras 4a
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie uitgesteld 10-11
16:00 Herremus vs Trappisten kunstgras 2a
16:00 Hangover'96 vs Tottumhum hutspot kunstgras 2b
vrij: FC not out
kleedkamerdienst Hangover'96
10-11-2018 ronde 5 poule b
15:30 FCDJ vs Old Blacks veld 6a
16:00 FC Proost vs Bintangs kunstgras 4b
16:00 Kethelbinken vs B&A boys kunstgras 2a
16:00 Meub FC vs Louter kunstgras 2b
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie kunstgras 4a
kleedkamerdienst Kethelbinken
17-11-2018 ronde 6 poule a
16:00 GTB vs FC not out eerder op 27-10
16:00 Herremus vs Eintracht Kethel kunstgras 4b
16:00 Hangover'96 vs 4duh/team Jekkie kunstgras 2a
16:00 Tottumhum hutspot vs Trappisten kunstgras 2b
vrij : FC we gaan ervoor
kleedkamerdienst: FC not out
24-11-2018 ronde 6 poule b
16:00 Bintangs vs Kethelbinken kunstgras 4a
16:00 FCDJ vs FC Proost kunstgras 4b
16:00 Old Blacks vs Louter kunstgras 2a
15.30 B&A boys vs Meub FC veld 6a
16:00 Trappisten vs GTB kunstgras 2b ronde 4 poule a
kleedkamerdienst Meub FC
1-12-2018 ronde 7 poule a
16:00 4duh/ team Jekkie vs Tottumhum hutspot kunstgras 4a
16:00 Eintracht Kethel vs Hangover'96 kunstgras 4b
16:00 FC not out vs Herremus kunstgras 2a
16:00 FC we gaan ervoor vs GTB uitgesteld 8-12
vrij: Trappisten
kleedkamerdienst FC we gaan ervoor
8-12-2018 ronde 7 poule b
16:00 FC Proost vs Old Blacks kunstgras 4a
16:00 Kethelbinken vs FCDJ kunstgras 4b
16:00 Meub FC vs Bintangs kunstgras 2a
16:00 Louter vs B&A boys kunstgras 2b
15:30 FC we gaan ervoor vs GTB veld 6a
kleedkamerdienst Louter
15-12-2018 ronde 8 poule a
16:00 Eintracht Kethel vs Trappisten kunstgras 4a
16:00 FC not out vs Tottumhum hutspot kunstgras 4b
16:00 FC we gaan ervoor vs Hangover'96 kunstgras 2a
16:00 GTB vs Herremus kunstgras 2b
vrij: 4duh/ team Jekkie
kleedkamerdienst Trappisten
22-12-2018 inhaal programma
29-12-2018 oliebollen en snertoernooi
19-1-2019 ronde 9 poule a
16:00 Hangover'96 vs GTB kunstgras 4a
16:00 Tottumhum hutspot vs FC we gaan ervoor kunstgras 4b
16:00 Trappisten vs FC not out kunstgras 2a
16:00 4duh/ team Jekkie vs Eintracht Kethel kunstgras 2b
vrij: herremus
kleedkamerdienst 4duh / team Jekkie

Beheerder(s) van deze pagina: