registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 (A)
Tegenstander
Kethel Spaland JO19-1
Competitie
1e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 12:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
mevr. M. Plandsoen
Wedstrijdnummer
39336
Excelsior'20 JO19-2 (A)
Tegenstander
Rijnm/Hgvl.Sp. JO19-2
Competitie
3e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 14:30
Aanwezig
13:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29138
Excelsior'20 JO19-3 (A)
Tegenstander
VVOR JO19-3
Competitie
5e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 14:00
Aanwezig
13:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
88328
Excelsior'20 JO17-1 (B)
Tegenstander
OVV JO17-1G
Competitie
1e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 10:45
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
39405
Excelsior'20 JO17-2 (B)
Tegenstander
Zestienhoven JO17-1
Competitie
2e klasse - 5
Aanvang
29-09-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jeroen van Barneveld
Wedstrijdnummer
43246
Excelsior'20 JO15-1 (C)
Tegenstander
Alexandria'66 JO15-2
Competitie
1e klasse - 7
Aanvang
29-09-2018 12:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Rene Lubach
Wedstrijdnummer
58822
Excelsior'20 JO15-2 (C)
Tegenstander
XerxesDZB JO15-2
Competitie
2e klasse - 4
Aanvang
29-09-2018 16:30
Aanwezig
15:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
87781
Excelsior'20 JO15-3 (C)
Tegenstander
Leonidas JO15-2
Competitie
4e klasse - 9
Aanvang
29-09-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mario Snieder
Wedstrijdnummer
44556
Excelsior'20 JO15-4 (C)
Tegenstander
Spijkenisse JO15-8
Competitie
6e klasse - 4
Aanvang
29-09-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
S. Lee
Wedstrijdnummer
87870
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
Spijkenisse JO13-2
Competitie
1e klasse - 7
Aanvang
29-09-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jorg Henneke
Wedstrijdnummer
72999
Excelsior'20 JO13-2 (D)
Tegenstander
Barendrecht JO13-2
Competitie
2e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 08:30
Aanwezig
07:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
62270
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
SVV JO13-2
Competitie
Groep 4 - 5
Aanvang
24-09-2018 18:30
Aanwezig
17:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Edwin Marrevee
Wedstrijdnummer
10611
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
MVV '27 JO13-2
Competitie
4e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 11:00
Aanwezig
10:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
32228
Excelsior'20 JO13-4 (D)
Tegenstander
Semper Altius JO13-3
Competitie
6e klasse - 3
Aanvang
29-09-2018 09:00
Aanwezig
07:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
45838
Excelsior'20 JO13-5 (D)
Tegenstander
Groeneweg JO13-5
Competitie
7e klasse - 3
Aanvang
29-09-2018 11:00
Aanwezig
09:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
64177
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
Feyenoord JO10-2
Competitie
Hoofdklasse - 6
Aanvang
29-09-2018 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
24897
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
BVCB JO11-1
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
29-09-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
69032
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
RKDEO JO11-6
Competitie
6e klasse - 1
Aanvang
29-09-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jayden
Wedstrijdnummer
52025
Excelsior'20 JO11-6 (E)
Tegenstander
Vitesse Delft JO11-4
Competitie
7e klasse - 9
Aanvang
29-09-2018 09:00
Aanwezig
08:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
68860
Excelsior'20 JO11-7 (E)
Tegenstander
SCO '63 JO11-2
Competitie
7e klasse - 17
Aanvang
29-09-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
51938
Excelsior'20 MO11-1 (E)
Tegenstander
PPSC MO11-1
Competitie
2e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
68270
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
Blijdorp JO8-1
Competitie
1e klasse - 2
Aanvang
29-09-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
32048
Excelsior'20 JO8-2 (F)
Tegenstander
HBSS JO8-1
Competitie
2e klasse - 7
Aanvang
29-09-2018 08:45
Aanwezig
08:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
35014
Excelsior'20 JO8-3 (F)
Tegenstander
sv Poortugaal JO8-3
Competitie
3e klasse - 10
Aanvang
29-09-2018 10:00
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
23597
Excelsior'20 JO8-4 (F)
Tegenstander
Rotterdam United JO8-1
Competitie
4e klasse - 14
Aanvang
29-09-2018 08:45
Aanwezig
08:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
35132
Excelsior'20 JO9-1 (F)
Tegenstander
Groeneweg JO9-4
Competitie
4e klasse - 8
Aanvang
29-09-2018 09:00
Aanwezig
08:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
62559
Excelsior'20 JO9-2 (F)
Tegenstander
Wippolder JO9-2
Competitie
5e klasse - 7
Aanvang
29-09-2018 09:00
Aanwezig
08:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29854
Excelsior'20 JO9-3M (F)
Tegenstander
Pernis JO9-2
Competitie
7e klasse - 6
Aanvang
29-09-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
90978
Excelsior'20 G1 (G)
Tegenstander
FC Oegstgeest G2
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
29-09-2018 12:00
Aanwezig
11:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43206
Excelsior'20 JG1 (G)
Tegenstander
Katwijk JG1G
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
29-09-2018 11:00
Aanwezig
09:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29724
Excelsior'20 JG2 (G)
Tegenstander
Delft JG1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
29-09-2018 10:00
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
24627
Excelsior'20 JG3 (G)
Tegenstander
ESTO JG1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
29-09-2018 11:00
Aanwezig
10:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
90461

JEUGD

Afbellen A (JO19): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen B (JO17): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen C (JO15): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sylvia v Domburg 06-13193580

Afbellen D (JO13): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sieng Lutawan 06-23811822

Afbellen E (JO11 en MO11): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen F (JO8 en JO9): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Metin Verdoold 06-51865825

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Tel: 010-47350377


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- A1 en B1 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 4 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Robbert Etman

06-14898669

Za-1

Jan Baas

06-83103979

Za-2

Jeroen Bouwer

06-15339524