registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 (A)
Tegenstander
Hellevoetsluis JO19-1
Competitie
1e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 14:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
A.L.C. Westerbeek
Wedstrijdnummer
39344
Excelsior'20 JO19-2 (A)
Tegenstander
Botlek JO19-1
Competitie
3e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 14:30
Aanwezig
13:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
91316
Excelsior'20 JO19-3 (A)
Tegenstander
SVS JO19-3
Competitie
5e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Rens Heinsbroek
Wedstrijdnummer
91252
Excelsior'20 JO17-1 (B)
Tegenstander
MVV '27 JO17-1
Competitie
1e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 11:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Rijs, P.J. van
Wedstrijdnummer
39365
Excelsior'20 JO17-2 (B)
Tegenstander
HWD JO17-1
Competitie
2e klasse - 5
Aanvang
17-11-2018 11:30
Aanwezig
10:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43276
Excelsior'20 JO17-3 (B)
Tegenstander
VFC JO17-5
Competitie
5e klasse - 13
Aanvang
17-11-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mike Wigman
Wedstrijdnummer
99351
Excelsior'20 JO17-4 (B)
Tegenstander
PPSC JO17-3
Competitie
5e klasse - 13
Aanvang
17-11-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mike Zonnevijlle
Wedstrijdnummer
67977
Excelsior'20 JO15-1 (C)
Tegenstander
SC Feyenoord JO15-2
Competitie
1e klasse - 7
Aanvang
17-11-2018 12:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
J. van Esch
Wedstrijdnummer
58820
Excelsior'20 JO15-2 (C)
Tegenstander
VFC JO15-2
Competitie
2e klasse - 4
Aanvang
17-11-2018 11:15
Aanwezig
10:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
70390
Excelsior'20 JO15-4 (C)
Tegenstander
Hellevoetsluis JO15-3
Competitie
6e klasse - 4
Aanvang
17-11-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Martin Marron
Wedstrijdnummer
69422
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
DVO'32 JO13-1
Competitie
Abel-Cup
Aanvang
14-11-2018 19:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Leo Boensma
Wedstrijdnummer
D8
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
Pelikaan JO13-1
Competitie
Aanvang
19-11-2018 19:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Nederlaagserie
Excelsior'20 JO13-2 (D)
Tegenstander
Hermes DVS JO13-1
Competitie
3e klasse - 1
Aanvang
17-11-2018 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jorg Henneke
Wedstrijdnummer
94938
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
Rhoon JO13-2
Competitie
4e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Edwin Marrevee
Wedstrijdnummer
32229
Excelsior'20 JO13-4 (D)
Tegenstander
HVV JO13-3
Competitie
6e klasse - 3
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mario Snieder
Wedstrijdnummer
45824
Excelsior'20 JO13-5 (D)
Tegenstander
Gravendeel JO13-2G
Competitie
7e klasse - 3
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
64201
Excelsior'20 JO10-1 (E)
Tegenstander
HBSS JO10-1
Competitie
Abel Cup
Aanvang
21-11-2018 19:00
Aanwezig
18:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
H3
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
Zwaluwen JO11-1
Competitie
Hoofdklasse - 6
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
24901
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
PPSC JO11-1
Competitie
Abel-Cup
Aanvang
21-11-2018 19:00
Aanwezig
18:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
G8
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
HBSS
Competitie
Abel cup
Aanvang
21-11-2018 19:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO11-3 (E)
Tegenstander
VDL JO11-2
Competitie
3e klasse - 9
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Michel Wigman
Wedstrijdnummer
100516
Excelsior'20 JO11-4 (E)
Tegenstander
De Betrokken Spartaan JO11-3
Competitie
5e klasse - 10
Aanvang
17-11-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97152
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
HWD JO11-2
Competitie
6e klasse - 1
Aanvang
17-11-2018 08:45
Aanwezig
07:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
52067
Excelsior'20 JO11-6 (E)
Tegenstander
DSVP JO11-3
Competitie
7e klasse - 9
Aanvang
17-11-2018 09:45
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
68883
Excelsior'20 JO11-7 (E)
Tegenstander
GLZ Delfshaven JO11-3
Competitie
7e klasse - 17
Aanvang
17-11-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
51939
Excelsior'20 MO11-1 (E)
Tegenstander
Binnenmaas MO11-1
Competitie
2e klasse - 6
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
68216
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
Competitie
Oefen
Aanvang
14-11-2018 18:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
Nieuwerkerk JO8-1
Competitie
Hoofdklasse - 1
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
94326
Excelsior'20 JO8-3 (F)
Tegenstander
Spijkenisse JO8-4
Competitie
3e klasse - 10
Aanvang
17-11-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
23582
Excelsior'20 JO8-5M (F)
Tegenstander
SEV JO8-4
Competitie
4e klasse - 20
Aanvang
17-11-2018 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
98418
Excelsior'20 JO9-1 (F)
Tegenstander
Blijdorp JO9-1
Competitie
Abel-Cup
Aanvang
21-11-2018 19:00
Aanwezig
18:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
J1
Excelsior'20 JO9-2 (F)
Tegenstander
Neptunus-Schiebroek JO9-2
Competitie
5e klasse - 7
Aanvang
17-11-2018 10:15
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29843
Excelsior'20 G1 (G)
Tegenstander
Smitshoek G2
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
17-11-2018 12:00
Aanwezig
11:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43204
Excelsior'20 JG1 (G)
Tegenstander
Concordia JG1
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
17-11-2018 13:00
Aanwezig
12:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29742
Excelsior'20 JG2 (G)
Tegenstander
Excelsior'20 JG3
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
17-11-2018 11:00
Aanwezig
10:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
24617

JEUGD

Afbellen JO19: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO17: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO15: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Interim Singh Lutawan 06-23811822

Afbellen JO13: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Edwin Marrevee 06-51273167

Afbellen JO11: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sandy Wagemans 06-14767652

Afbellen JO9: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Patrick van Os 06-11687887

Afbellen JO8: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Micheal Romijn 06-11353687

Afbellen meiden: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Esther Schoenmakers 06-22447830

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Blijdorp 010-47350377 of Micheal Schoenmakers 06-30370794


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- JO19 en JO17 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 5 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2, 3 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Gordon Boon

06-28955708

5. Dennis de Rouw 06-52666031

Za-1

Brian de Windt

06-21353410

Za-2

Ruben Scheffers

06-15339524


Za-3 Nicjico Schoonbrood 06-51935583