registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 (A)
Tegenstander
Sparta (AV) JO19-1
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
28-10-2017 14:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
A. Oskam
Wedstrijdnummer
43643
Excelsior'20 JO19-2 (A)
Tegenstander
Dilettant JO19-1
Competitie
3e klasse - 9
Aanvang
28-10-2017 13:30
Aanwezig
12:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43649
Excelsior'20 JO17-1 (B)
Tegenstander
Zwaluwen JO17-1
Competitie
1e klasse - 7
Aanvang
28-10-2017 14:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
M.A. Collet
Wedstrijdnummer
44530
Excelsior'20 JO17-2 (B)
Tegenstander
LYRA JO17-2
Competitie
3e klasse - 2
Aanvang
28-10-2017 11:30
Aanwezig
10:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Engin Ulusoy
Wedstrijdnummer
44529
Excelsior'20 JO17-3 (B)
Tegenstander
Blijdorp JO17-3
Competitie
5e klasse - 10
Aanvang
28-10-2017 14:00
Aanwezig
13:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jorg Henneke
Wedstrijdnummer
44528
Excelsior'20 JO17-4 (B)
Tegenstander
Vredenburch JO17-4
Competitie
5e klasse - 15
Aanvang
28-10-2017 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Omar Bourass
Wedstrijdnummer
44524
Excelsior'20 JO15-1 (C)
Tegenstander
Charlois, sv JO15-1
Competitie
1e klasse - 3
Aanvang
28-10-2017 11:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
K.M.A.M. van Ee
Wedstrijdnummer
43814
Excelsior'20 JO15-2 (C)
Tegenstander
HBSS JO15-1
Competitie
3e klasse - 10
Aanvang
28-10-2017 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Rene Lubach
Wedstrijdnummer
44465
Excelsior'20 JO15-3 (C)
Tegenstander
Rotterdam United JO15-2
Competitie
4e klasse - 3
Aanvang
28-10-2017 11:20
Aanwezig
10:35
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Timo Ockerse
Wedstrijdnummer
44119
Excelsior'20 JO15-5 (C)
Tegenstander
Maense JO15-2
Competitie
5e klasse - 34
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43764
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
Rotterdam United JO13-1
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
25-10-2017 19:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Michel Wigman
Wedstrijdnummer
42654
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
Leonidas JO13-1
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
45125
Excelsior'20 JO13-2 (D)
Tegenstander
MVV '27 JO13-1
Competitie
2e klasse - 6
Aanvang
28-10-2017 10:00
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
S.P.L. Moerenhout
Wedstrijdnummer
109163
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
DVO '32 JO13-1
Competitie
4e klasse - 9
Aanvang
28-10-2017 09:30
Aanwezig
08:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
M. Bouwens
Wedstrijdnummer
43732
Excelsior'20 JO13-4 (D)
Tegenstander
Neptunus-Schiebroek JO13-2
Competitie
5e klasse - 5
Aanvang
28-10-2017 10:00
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43346
Excelsior'20 JO13-5 (D)
Tegenstander
Spirit JO13-5
Competitie
5e klasse - 6
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mario Snieder
Wedstrijdnummer
43701
Excelsior'20 JO13-6 (D)
Tegenstander
Zinkw. Boys JO13-1
Competitie
5e klasse - 8
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mike Wigman
Wedstrijdnummer
44386
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
HOVDJSCR JO11-1
Competitie
1e klasse - 3
Aanvang
28-10-2017 10:15
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
44928
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
Spartaan'20 JO11-5
Competitie
2e klasse - 8
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
44945
Excelsior'20 JO11-3 (E)
Tegenstander
Hermes DVS JO11-1
Competitie
3e klasse - 7
Aanvang
28-10-2017 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43912
Excelsior'20 JO11-4 (E)
Tegenstander
HBSS JO11-1
Competitie
5e klasse - 4
Aanvang
28-10-2017 09:40
Aanwezig
08:55
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43255
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
Zwervers, cvv JO11-6
Competitie
6e klasse - 2
Aanvang
28-10-2017 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
44253
Excelsior'20 JO11-6 (E)
Tegenstander
Alexandria'66 JO11-5
Competitie
6e klasse - 8
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43212
Excelsior'20 JO11-7 (E)
Tegenstander
Kethel Spaland JO11-7
Competitie
8e klasse - 22
Aanvang
28-10-2017 09:30
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43573
Excelsior'20 JO11-8 (E)
Tegenstander
Kethel Spaland JO11-8
Competitie
8e klasse - 7
Aanvang
28-10-2017 10:30
Aanwezig
09:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
109597
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
VOC JO8-2
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
112751
Excelsior'20 JO8-2 (F)
Tegenstander
Spirit JO8-1
Competitie
1e klasse - 3
Aanvang
28-10-2017 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
111744
Excelsior'20 JO8-3 (F)
Tegenstander
Forum Sport JO8-4
Competitie
2e klasse - 3
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
64479
Excelsior'20 JO8-4 (F)
Tegenstander
Smitshoek JO8-7
Competitie
2e klasse - 14
Aanvang
28-10-2017 09:45
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
65898
Excelsior'20 JO9-1 (F)
Tegenstander
Excelsior R. JO9-1
Competitie
Hoofdklasse - 1
Aanvang
28-10-2017 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
107963
Excelsior'20 JO9-2 (F)
Tegenstander
VFC JO9-2
Competitie
2e klasse - 4
Aanvang
28-10-2017 08:45
Aanwezig
08:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
66074
Excelsior'20 JO9-3 (F)
Tegenstander
Zoetermeer JO9-2
Competitie
3e klasse - 6
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
65268
Excelsior'20 JO9-4 (F)
Tegenstander
Blijdorp JO9-2
Competitie
5e klasse - 5
Aanvang
28-10-2017 08:45
Aanwezig
08:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
66073
Excelsior'20 JO9-5 (F)
Tegenstander
Rozenburg JO9-2
Competitie
5e klasse - 6
Aanvang
28-10-2017 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
64720
Excelsior'20 JG1 (G)
Tegenstander
Delft JG1
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
28-10-2017 11:15
Aanwezig
10:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
F. Karim
Wedstrijdnummer
33124
Excelsior'20 JG2 (G)
Tegenstander
Zuidland JG1G
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
28-10-2017 11:30
Aanwezig
11:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
101293
Excelsior'20 JG3 (G)
Tegenstander
Erasmus JG1
Competitie
3e klasse - 1
Aanvang
28-10-2017 10:30
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
G.F. van den Berg
Wedstrijdnummer
33714

JEUGD

Afbellen A (JO19): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen B (JO17): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen C (JO15): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sylvia v Domburg 06-13193580

Afbellen D (JO13): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sieng Lutawan 06-23811822

Afbellen E (JO11): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen F (JO9): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Metin Verdoold 06-51865825

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Tel: 010-47350377


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- A1 en B1 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 4 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Robbert Etman

06-14898669

Za-1

Jan Baas

06-83103979

Za-2

Jeroen Bouwer

06-15339524