registreren

Zamivo

27-1-2018 ronde 1 poule 1 en 2
15:30 GTB vs Herremus 5-15.
15:30 Hangover'96 vs 4duh/team Jekkie 4-5.
16:00 Tottumhum hutspot vs Kethelbinken 9-2.
16:00 FC not out vs Eintracht Kethel 1-6.
3-2-2018 ronde 1 poule 3 en 4
16:00 team Simpel vs FC We gaan ervoor 2-4.
16:00 B&A boys vs Old Blacks 2-3.
15:30 Bintangs vs FC Proost 12-5.
15:30 FCDJ vs Louter 4-9.
11-2-2018 ronde 2 poule 1, 2, 3 en 4 carnavalszondag
15:15 Hangover'96 vs Herremus 4-9.
15:15 FC not out vs Trappisten 2-6.
15:15 Eintracht Kethel Tottumhum hutspot 4-7.
14:00 team Simpel vs Old Blacks 7-2.
14:00 B&A boys vs FC We gaan ervoor 2-11.
14:00 FCDJ vs FC Proost 15-3.
17-2-2018 ronde 2
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie 4-7.
16:00 Bintangs vs Louter 3-5.
24-2-2018 ronde 3 poule 1 en 2
16:00 4duh/team Jekkie vs Herremus uitgesteld
16:00 Trappisten vs Eintracht Kethel 8-2.
15:30 Kethelbinken vs FC not out uitgesteld.
10-3-2018 ronde 4 poule 1 en 2
16:00 GTB vs Herremus 6-4.
16:00 Hangover'96 vs 4duh/team Jekkie uitgesteld
16:00 Eintracht Kethel vs Kethelbinken 8-7.
16:00 Tottumhum hutspot vs Trappisten uitgesteld
17-3-2018 ronde 4 afgelast
24-3-2018 ronde 5 poule 1 en 2
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie 5-6.
16:00 Hangover'96 vs Herremus 0-10.
16:00 FC not out vs Tottumhum hutspot uitgesteld
16:00 Trappisten vs Kethelbinken 3-3.
31-3-2018 inhaal
16:00 FC we gaan ervoor vs B&A boys 3-2.
16:00 Bintangs vs Louter 5-6. ronde 5
16:00 Kethelbinken vs FC not out 11-1. ronde 3
7-4-2018 ronde 5 poule 3 en 4
16:00 team Simpel vs Old Blacks 6-6.
16:00 FCDJ vs FC Proost 15-3.
16:00 Hangover'96 vs 4duh/team Jekkie 3-6. ronde 4
16:00 Tottumhum hutspot vs Trappisten 1-5. ronde 4
14-4-2018 ronde 6 poule 1 en 2
16:00 GTB vs Hangover'96 3-6.
16:00 4duh/team Jekkie vs Herremus uitgesteld
16:00 FC not out Eintracht Kethel 6-10.
16:00 Kethelbinken vs Tottumhum hutspot 3-2.
vrij: trappisten
21-4-2018 ronde 6 poule 3 en 4
16:00 team Simpel vs B&A boys 3-10.
16:00 Old Blacks vs FC we gaan ervoor 2-12.
16:00 Bintangs vs FCDJ 3-3.
16:00 Louter vs FC Proost 8-3.
28-4-2018 ronde 7 (alleen voor poule 2)
16:00 FC not out vs Trappisten 4-12.
16:00 Eintrach t Kethel vs tottumhum hutspot 6-3.
16:00 4duh/team Jekkie vs Herremus 3-8. ronde 3
5-5-2018 ronde 3 poule 3 en 4 prog. Van 3-3
16:00 team Simpel vs B&A boys 7-3.
16:00 Bintangs vs FCDJ 9-1.
16:00 Louter vs FC Proost 15-1.
12-5-2018 ronde 4 poule 3 en 4 inhaal van 17-3
16:00 B&A boys vs Old Blacks 2-5.
16:00 FCDJ vs Louter 5-7.

Beheerder(s) van deze pagina: