registreren

Uitslagen

8-9-2018 ronde 1 poule a
16:00 Herremus vs FC we gaan ervoor 11-6.
16:00 Hangover'96 vs FC not out 3-1.
16:00 Tottumhum hutspot vs Eintracht Kethel 6-6.
16:00 Trappisten vs 4duh/team Jekkie 3-9.
15-9-2018 ronde 1 poule b
16:00 B&A boys vs Old Blacks 2-2.
16:00 Bintangs vs Louter 4-13.
16:00 FCDJ vs Meub FC 0-7,
16:00 FC Proost vs Kethelbinken 1-11.
22-9-2018 ronde 2 poule a
15:00 Trappisten vs Hangover'96 2-3.
16:00 4duh/team Jekkie vs Herremus 4-4.
16:00 Eintracht Kethel vs GTB 6-9. gespeeld op 29-9
16:00 FC not out vs FC we gaan ervoor uitgesteld naar 17-11
29-9-2018 ronde 2 poule b
16:00 Old Blacks vs Kethelbinken 3-3.
16:00 Meub FC vs FC Proost 7-4.
16:00 Louter vs FCDJ 5-2.
16:00 B&A boys vs Bintangs 8-3. gespeeld op 6-10
16:00 Eintracht Kethel vs GTB 6-9.
6-10-2018 ronde 3 poule a
16:00 FC not out vs 4duh/team Jekkie 11-3.
16:00 FC we gaan ervoor vs Trappisten 8-8.
16:00 GTB vs Tottumhum hutspot uitgesteld 13-10
16:00 Herremus vs Hangover'96 12-3.
13-10-2018 ronde 3 poule b
16:00 FCDJ vs B&A boys 5-7.
16:00 Louter vs FC Proost 13-2.
16:00 Old Blacks vs Bintangs 9-0.
16:00 Kethelbinken vs Meub FC 1-6.
16:00 GTB vs Tottumhum hutspot 5-3.
20-10-2018 ronde 4 poule a
16:00 Tottumhum hutspot vs Herremus 4-6. gespeeld op 27-10
16:00 Trappisten vs GTB uitgesteld naar 24-11
16:00 4duh/team Jekkie vs FC we gaan ervoor 7-5. gespeeld op 27-10
16:00 Eintracht Kethel vs Fc not out 3-2.
27-10-2018 ronde 4 poule b
16:00 Old Blacks vs Meub FC 3-2.
16:00 Louter vs Kethelbinken kunstgras 4b uitgesteld
16:00 B&A boys vs FC Proost 7-4.
16:00 Bintangs vs FCDJ 2-10.
15:30 FC not out vs GTB 1-11.
3-11-2018 ronde 5 poule a
16:00 Eintracht Kethel vs FC we gaan ervoor 6-2.
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie uitgesteld 10-11
16:00 Herremus vs Trappisten 9-0.
16:00 Hangover'96 vs Tottumhum hutspot 3-3.
vrij: FC not out
10-11-2018 ronde 5 poule b
15:30 FCDJ vs Old Blacks 4-7.
16:00 FC Proost vs Bintangs 5-0.
16:00 Kethelbinken vs B&A boys 5-7.
16:00 Meub FC vs Louter 5-6.
16:00 GTB vs 4duh/team Jekkie 4-5.
17-11-2018 ronde 6 poule a
16:00 FC We gaan ervoor vs FC not out 7-4.
16:00 Herremus vs Eintracht Kethel 10-5.
16:00 Hangover'96 vs 4duh/team Jekkie 0-6.
16:00 Tottumhum hutspot vs Trappisten 3-4.
24-11-2018 ronde 6 poule b
16:00 Bintangs vs Kethelbinken 1-8.
16:00 FCDJ vs FC Proost 9-1.
16:00 Old Blacks vs Louter uitgesteld
15.30 B&A boys vs Meub FC 1-1. ronde 4 poule a
16:00 Trappisten vs GTB uitgesteld
1-12-2018 ronde 7 poule a
16:00 4duh/ team Jekkie vs Tottumhum hutspot 2-2.
16:00 Eintracht Kethel vs Hangover'96 3-6.
16:00 FC not out vs Herremus 0-19.
16:00 FC we gaan ervoor vs GTB uitgesteld 8-12
8-12-2018 ronde 7 poule b
16:00 FC Proost vs Old Blacks 2-15.
16:00 Kethelbinken vs FCDJ uitgesteld naar 15-12.
16:00 Meub FC vs Bintangs uitgesteld naar 12-01.
16:00 Louter vs B&A boys 8-6.
15:30 FC we gaan ervoor vs GTB uitgesteld datum onbekend

Beheerder(s) van deze pagina: