registreren

Excelsior'20 JO17-2

Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Tegenstander
Vitesse Delft JO17-1
Competitie
Restant 33 minuten
Aanvang
28-05-2018 20:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
158576

- Excelsior'20 JO17-3

- Blijdorp JO17-1
uit

- Rotterdam United JO17-2
thuis

- VFC JO17-3
uit
Uitslag: 1 - 8

- Smitshoek JO17-4
thuis
Uitslag: 3 - 5

- LYRA JO17-2
thuis
Uitslag: 1 - 5

- FC 's-Gravenzande JO17-3
uit
Uitslag: 2 - 0

- HBSS JO17-2
uit
Uitslag: 3 - 3

- MSV '71 JO17-1
thuis
Uitslag: 7 - 1

- Zwaluwen JO17-3
uit
Uitslag: 2 - 3

- Transvalia O17-1

- Victoria'04 JO17-2
uit

- Slikkerveer JO17-2
uit

- Hermes DVS

- Zoetermeer JO17-3
uit

- BVCB JO17-3
thuis

- DSO JO17-3
thuis

- Vitesse Delft JO17-1
uit

- Zwaluwen JO17-3
thuis

- SEP JO17-2
uit

- Victoria'04 JO17-2
thuis

- Nieuwerkerk JO17-4
uit

- Alexandria'66 JO17-3
thuis

- VFC JO17-5
thuis

Datum Klasse Wedstrijd Uitslag
oefen Excelsior'20 JO17-2 - Excelsior'20 JO17-3
Groep 3 - 4 Blijdorp JO17-1 - Excelsior'20 JO17-2
Groep 3 - 4 Excelsior'20 JO17-2 - Rotterdam United JO17-2
3e klasse - 2 VFC JO17-3 - Excelsior'20 JO17-2 1 - 8
3e klasse - 2 Excelsior'20 JO17-2 - Smitshoek JO17-4 3 - 5
3e klasse - 2 Excelsior'20 JO17-2 - LYRA JO17-2 1 - 5
3e klasse - 2 FC 's-Gravenzande JO17-3 - Excelsior'20 JO17-2 2 - 0
3e klasse - 2 HBSS JO17-2 - Excelsior'20 JO17-2 3 - 3
3e klasse - 2 Excelsior'20 JO17-2 - MSV '71 JO17-1 7 - 1
3e klasse - 2 Zwaluwen JO17-3 - Excelsior'20 JO17-2 2 - 3
oefen Transvalia O17-1 - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 2 Victoria'04 JO17-2 - Excelsior'20 JO17-2
Groep 3 - 13 Slikkerveer JO17-2 - Excelsior'20 JO17-2
oefen Hermes DVS - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 3 Zoetermeer JO17-3 - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - BVCB JO17-3
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - DSO JO17-3
3e klasse - 3 Vitesse Delft JO17-1 - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - Zwaluwen JO17-3
3e klasse - 3 SEP JO17-2 - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - Victoria'04 JO17-2
3e klasse - 3 Nieuwerkerk JO17-4 - Excelsior'20 JO17-2
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - Alexandria'66 JO17-3
3e klasse - 3 Excelsior'20 JO17-2 - VFC JO17-5

Trainingstijden

maandag:
18:00 - 19:30 - Veld 2 kunstgras

woensdag:
18:00 - 19:30 - Veld 2 kunstgras

Spelers zijn nog niet ingevuld

Er zijn geen wedstrijdverslagen bij dit team