registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO17-3 (B)
Tegenstander
Zestienhoven JO17-4
Competitie
Groep 5 - 25
Aanvang
20-10-2018 12:30
Aanwezig
11:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
4361
Excelsior'20 JO15-1 (C)
Tegenstander
ADO meiden
Competitie
Oefen
Aanvang
20-10-2018 10:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Tim Peeters
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO13-2 (D)
Tegenstander
BVCB JO13-3
Competitie
3e klasse - 1
Aanvang
20-10-2018 10:30
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
94931
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
SVV JO13-2
Competitie
Groep 4 - 5
Aanvang
20-10-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mario Snieder
Wedstrijdnummer
10611
Excelsior'20 JO13-4 (D)
Tegenstander
DSVP JO13-4M
Competitie
Groep 4 - 11
Aanvang
20-10-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jayden van Suijlekom
Wedstrijdnummer
97607
Excelsior'20 JO13-5 (D)
Tegenstander
CVV Zwervers JO13-5
Competitie
Groep 4 - 20
Aanvang
20-10-2018 10:00
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97596
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
Rhoon JO11-1
Competitie
Groep 1 - 14
Aanvang
20-10-2018 08:30
Aanwezig
07:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
95920
Excelsior'20 JO11-4 (E)
Tegenstander
BVCB JO11-5
Competitie
5e klasse - 10
Aanvang
20-10-2018 10:30
Aanwezig
09:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97149
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
Kethel Spaland JO11-4
Competitie
Groep 4 - 34
Aanvang
20-10-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Bart Schuurmans
Wedstrijdnummer
95992
Excelsior'20 JO11-7 (E)
Tegenstander
Victoria'04 JO11-4
Competitie
7e klasse - 17
Aanvang
20-10-2018 10:15
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97104
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
BVCB JO8-1
Competitie
Groep 1 - 2
Aanvang
20-10-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97472
Excelsior'20 JO8-2 (F)
Tegenstander
VFC JO8-2
Competitie
Groep 2 - 10
Aanvang
20-10-2018 09:30
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97456
Excelsior'20 JO8-4 (F)
Tegenstander
VFC JO8-5
Competitie
Groep 3 - 8
Aanvang
20-10-2018 09:30
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
97498
Excelsior'20 G1 (G)
Tegenstander
PGS/VOGEL G3
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
20-10-2018 12:00
Aanwezig
11:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
G.F. van den Berg
Wedstrijdnummer
43205
Excelsior'20 JG1 (G)
Tegenstander
Zuidland JG1G
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
20-10-2018 10:00
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
D. van der Hout
Wedstrijdnummer
29712

JEUGD

Afbellen JO19: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO17: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO15: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Interim Singh Lutawan 06-23811822

Afbellen JO13: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Edwin Marrevee 06-51273167

Afbellen JO11: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sandy Wagemans 06-14767652

Afbellen JO9: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Patrick van Os 06-11687887

Afbellen JO8: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Micheal Romijn 06-11353687

Afbellen meiden: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Esther Schoenmakers 06-22447830

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Blijdorp 010-47350377 of Micheal Schoenmakers 06-30370794


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- JO19 en JO17 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 5 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2, 3 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Gordon Boon

06-28955708

5. Dennis de Rouw 06-52666031

Za-1

Brian de Windt

06-21353410

Za-2

Ruben Scheffers

06-15339524


Za-3 Nicjico Schoonbrood 06-51935583