registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO17-2 (B)
Tegenstander
Lekkerkerk JO17-1
Competitie
oefen
Aanvang
15-12-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO17-3 (B)
Tegenstander
FC 's-Gravenzande JO17-4
Competitie
5e klasse - 13
Aanvang
15-12-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
R. Lubach
Wedstrijdnummer
99347
Excelsior'20 JO15-1 (C)
Tegenstander
HOVDJSCR JO15-1
Competitie
1e klasse - 7
Aanvang
15-12-2018 12:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
58818
Excelsior'20 JO15-4 (C)
Tegenstander
AGE-GGK JO15-1
Competitie
6e klasse - 4
Aanvang
15-12-2018 11:30
Aanwezig
10:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
98377
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
Rhoon JO13-2
Competitie
4e klasse - 6
Aanvang
15-12-2018 09:45
Aanwezig
09:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Anton de Rouw
Wedstrijdnummer
32229
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
TOGB JO11-2
Competitie
Hoofdklasse - 6
Aanvang
15-12-2018 10:15
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
24931
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
Spartaan'20 JO11-1
Competitie
Groep 1 - 1
Aanvang
15-12-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
101394
Excelsior'20 JO11-3 (E)
Tegenstander
TOGB JO11-5
Competitie
3e klasse - 9
Aanvang
15-12-2018 11:45
Aanwezig
10:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
100515
Excelsior'20 JO11-4 (E)
Tegenstander
Victoria'04 JO11-2
Competitie
5e klasse - 10
Aanvang
15-12-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mari Dingenouts
Wedstrijdnummer
97154
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
Coal JO11-2
Competitie
Groep 4 - 9
Aanvang
15-12-2018 11:00
Aanwezig
10:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jayden van Suijlekom
Wedstrijdnummer
101435
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
Excelsior R. JO8-1
Competitie
Groep 1 - 10
Aanvang
15-12-2018 11:30
Aanwezig
10:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
102344
Excelsior'20 JO8-2 (F)
Tegenstander
Zuidland JO8-1
Competitie
Groep 2 - 9
Aanvang
15-12-2018 10:30
Aanwezig
09:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
102334
Excelsior'20 JO8-4 (F)
Tegenstander
VDL JO8-1
Competitie
Groep 3 - 6
Aanvang
15-12-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
102013
Excelsior'20 G1 (G)
Tegenstander
PGS/VOGEL G3
Competitie
1e klasse - 9
Aanvang
15-12-2018 10:00
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
43213
Excelsior'20 JG1 (G)
Tegenstander
Zuidland JG1G
Competitie
1e klasse - 1
Aanvang
15-12-2018 11:00
Aanwezig
10:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
29708
Excelsior'20 JG2 (G)
Tegenstander
Delft JG1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
15-12-2018 10:00
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
O. Ganner
Wedstrijdnummer
90452
Excelsior'20 JG3 (G)
Tegenstander
ESTO JG1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
15-12-2018 10:45
Aanwezig
09:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
90471

JEUGD

Afbellen JO19: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO17: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen JO15: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Interim Singh Lutawan 06-23811822

Afbellen JO13: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Edwin Marrevee 06-51273167

Afbellen JO11: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sandy Wagemans 06-14767652

Afbellen JO9: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Patrick van Os 06-11687887

Afbellen JO8: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Micheal Romijn 06-11353687

Afbellen meiden: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Esther Schoenmakers 06-22447830

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Blijdorp 010-47350377 of Micheal Schoenmakers 06-30370794


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- JO19 en JO17 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 5 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2, 3 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Gordon Boon

06-28955708

5. Dennis de Rouw 06-52666031

Za-1

Brian de Windt

06-21353410

Za-2

Ruben Scheffers

06-15339524


Za-3 Nicjico Schoonbrood 06-51935583