registreren

Wedstrijden

Seizoen selecteren


Week selecteren


Of datum selecteren


Of selecteer een datum en druk op bijwerken:

Afdeling selecteren


Team Tegenstander Klasse Aanv. Aanw. Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 (A)
Tegenstander
Zestienhoven JO19-1
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
24-04-2018 20:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
R. de Jong
Wedstrijdnummer
153043
Excelsior'20 JO19-1 (A)
Tegenstander
Quick JO19-2
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
28-04-2018 12:15
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
B. Stuivenwold
Wedstrijdnummer
153018
Excelsior'20 JO19-2 (A)
Tegenstander
Hermes DVS JO19-1
Competitie
3e klasse - 7
Aanvang
28-04-2018 11:30
Aanwezig
10:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Remko Dijkmans
Wedstrijdnummer
122031
Excelsior'20 JO17-1 (B)
Tegenstander
Zwaluwen JO17-1
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
28-04-2018 14:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
D. Ammerlaan
Wedstrijdnummer
148546
Excelsior'20 JO17-3 (B)
Tegenstander
VFC JO17-6
Competitie
5e klasse - 10
Aanvang
28-04-2018 14:00
Aanwezig
13:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Engen Ulusoy
Wedstrijdnummer
147726
Excelsior'20 JO17-4 (B)
Tegenstander
BVCB JO17-6
Competitie
6e klasse - 4
Aanvang
28-04-2018 12:00
Aanwezig
11:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Jeroen van Barneveld
Wedstrijdnummer
147770
Excelsior'20 JO15-2 (C)
Tegenstander
VOC JO15-3
Competitie
3e klasse - 10
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
07:45
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Mike Wigman
Wedstrijdnummer
119685
Excelsior'20 JO15-3 (C)
Tegenstander
Jodan Boys JO15-3
Competitie
Beker 4e ronde
Aanvang
25-04-2018 19:30
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Engen Ulusoy
Wedstrijdnummer
158276
Excelsior'20 JO15-5 (C)
Tegenstander
SVS JO15-2
Competitie
4e klasse - 2
Aanvang
28-04-2018 13:45
Aanwezig
12:30
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
122624
Excelsior'20 JO13-1 (D)
Tegenstander
Rotterdam United JO13-1
Competitie
1e klasse - 1 prom.
Aanvang
28-04-2018 11:00
Aanwezig
n.t.b.
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
127346
Excelsior'20 JO13-2 (D)
Tegenstander
Concordia JO13-3
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
28-04-2018 10:00
Aanwezig
08:45
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
121688
Excelsior'20 JO13-3 (D)
Tegenstander
VDL JO13-2
Competitie
5e klasse - 5
Aanvang
28-04-2018 10:30
Aanwezig
09:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
137930
Excelsior'20 JO13-4 (D)
Tegenstander
Rozenburg JO13-4
Competitie
6e klasse - 5
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
07:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
126027
Excelsior'20 JO13-6 (D)
Tegenstander
Neptunus-Schiebroek JO13-3
Competitie
8e klasse - 8
Aanvang
28-04-2018 10:15
Aanwezig
09:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
138397
Excelsior'20 JO11-1 (E)
Tegenstander
VFC JO11-1
Competitie
1e klasse - 4
Aanvang
28-04-2018 13:50
Aanwezig
12:50
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
137002
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
Hermes DVS JO11-1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
25-04-2018 18:30
Aanwezig
18:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Marcel Dielemans
Wedstrijdnummer
154018
Excelsior'20 JO11-2 (E)
Tegenstander
Maense JO11-3
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Preveen Bahadour
Wedstrijdnummer
154020
Excelsior'20 JO11-3 (E)
Tegenstander
Kethel Spaland JO11-3
Competitie
5e klasse - 7
Aanvang
25-04-2018 18:30
Aanwezig
18:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Aimen
Wedstrijdnummer
144763
Excelsior'20 JO11-3 (E)
Tegenstander
VFC
Competitie
Toernooi
Aanvang
28-04-2018 09:00
Aanwezig
08:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO11-5 (E)
Tegenstander
MSV '71 JO11-3
Competitie
8e klasse - 8
Aanvang
28-04-2018 11:00
Aanwezig
10:00
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
119155
Excelsior'20 JO11-6 (E)
Tegenstander
MVV '27 JO11-3
Competitie
6e klasse - 3
Aanvang
28-04-2018 10:00
Aanwezig
09:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
149147
Excelsior'20 JO11-7 (E)
Tegenstander
VFC
Competitie
Toernooi
Aanvang
28-04-2018 09:00
Aanwezig
08:15
Terrein
uit
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Excelsior'20 JO11-8 (E)
Tegenstander
Poortugaal JO11-4
Competitie
7e klasse - 16
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Luuk de Mik
Wedstrijdnummer
129013
Excelsior'20 JO8-1 (F)
Tegenstander
Rozenburg JO8-1
Competitie
1e klasse - 6
Aanvang
28-04-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
120225
Excelsior'20 JO8-2 (F)
Tegenstander
Kethel Spaland JO8-2
Competitie
1e klasse - 12
Aanvang
25-04-2018 18:00
Aanwezig
17:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
127706
Excelsior'20 JO8-3 (F)
Tegenstander
PPSC JO8-1
Competitie
3e klasse - 8
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
148898
Excelsior'20 JO8-4 (F)
Tegenstander
Excelsior M JO8-2
Competitie
2e klasse - 3
Aanvang
28-04-2018 09:30
Aanwezig
09:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
136324
Excelsior'20 JO9-1 (F)
Tegenstander
BVCB JO9-1
Competitie
Hoofdklasse - 3
Aanvang
28-04-2018 09:45
Aanwezig
09:15
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
128535
Excelsior'20 JO9-2 (F)
Tegenstander
HWD JO9-1
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
28-04-2018 08:30
Aanwezig
08:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
146058
Excelsior'20 JO9-3 (F)
Tegenstander
Maasdijk JO9-1
Competitie
3e klasse - 5
Aanvang
28-04-2018 10:30
Aanwezig
10:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
146010
Excelsior'20 JO9-4 (F)
Tegenstander
Oude Maas JO9-2
Competitie
6e klasse - 4
Aanvang
28-04-2018 10:30
Aanwezig
10:00
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
122339
Excelsior'20 JG2 (G)
Tegenstander
DVSU JG2G
Competitie
2e klasse - 1
Aanvang
28-04-2018 12:00
Aanwezig
11:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
156252
Excelsior'20 JG3 (G)
Tegenstander
Erasmus JG1
Competitie
3e klasse - 1
Aanvang
28-04-2018 12:00
Aanwezig
11:30
Terrein
thuis
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
156292

JEUGD

Afbellen A (JO19): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen B (JO17): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Parmi v/d Velden 06-53936987

Afbellen C (JO15): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sylvia v Domburg 06-13193580

Afbellen D (JO13): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Sieng Lutawan 06-23811822

Afbellen E (JO11): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij de trainers

Afbellen F (JO9): Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Metin Verdoold 06-51865825

Afbellen G: Uiterlijk donderdag tot 19.00 uur bij Wim Tel: 010-47350377


Scheidsrechters afbellen bij Rob Buckers 06-53933670

*** SCHADUWPROGRAMMA: Alleen bij algehele afgelasting (zie teletekst pagina 603)

Afgelastingen:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 803)
- A1 en B1 vallen onder West II Categorie-A.
- Alle overige teams vallen onder West II Categorie-B.
- Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Alleen als de afgelasting op teletext vermeld staat, dan is er sprake van een algehele afgelasting. Anders niet!

Trainingsschema bij algehele afgelasting:
In overleg met de leiders. Afhankelijk van beschikbaarheid van de velden of op kunstgras of in het park!
Is er geen algehele afgelasting, maar is je wedstrijd wel afgelast, dan wordt er in overleg met de leiders getraind op de tijd van de wedstrijd.

SENIOREN

AFGELASTINGEN:
Raadpleeg altijd eerst Teletext (pag 603).
De elftallen 1 t/m 4 vallen onder West II categorie A.
Zaterdag-1, 2 vallen onder West II categorie B.
Beker-wedstrijden vallen allemaal onder Categorie-A.
Bij twijfel NIET naar Excelsior'20 bellen, maar contact opnemen met je aanvoerder of trainer.

Afbellen bij:

Team

Trainer/aanvoerder

Telefoonnummer

1.

Gokhan Cayir

06-53469443

2.

Leen Muis

06-21425682

3.

Umit Ergin

06-46603302

4.

Robbert Etman

06-14898669

Za-1

Jan Baas

06-83103979

Za-2

Jeroen Bouwer

06-15339524